Apskatīt lapas pilno versiju

Kontakttālrunis +371 2652 5282

E-pasts info@lhl.lv

Dizains un realizācija iconcept.lv

© 2016 All Rights Reserved.

Par mums

Latvijas Hokeja Līga (LHL) ir jauns un unikāls projekts, kas apvieno visas Latvijas hokeja komandas vienā līgā. Mūsu mērķis ir ne tikai popularizēt hokeju, bet arī veselīgu dzīvesveidu, kustību, draudzību un veicināt šī sporta veida attīstību Latvijā, jo tas nav tikai sports, tas ir dzīvesveids, ko izvēlas ļoti daudzi. LHL dibinātāji mīl Latviju un vēlas piedalīties valsts izaugsmes veicināšanā. Mēs ticam, ka Latvijā ir daudzi lieliski spēlētāji, tiesneši un treneri, un mēs ticam, ka ikviens var kļūt vēl labāks. Vēlamies piesaistīt Latvijas labākos profesionāļus un speciālistus, kā arī mēs labprāt atrastu katras pilsētas aktīvistus, kuri vēlas savā pilsētā attīstīt hokeju. Mēs esam par kvalitāti un godīgumu, par atbalstu un izaugsmi.

Latvijas Hokeja Līga ir augstākā līmeņa organizācija ar vismodernākajām tehnoloģijām. LHL.lv ir pirmais hokeja portāls Latvijā, kas apvieno visas Latvijas hokeja līgas vienā vietā. Mēs piedāvājam unikālas iespējas: uzzināt aktuālākos hokeja jaunumus; apskatīt Līgas komandas spēļu kalendārus, statistiku, rezultātus, sastāvus; apskatīt spēles video ierakstus un foto atskaites; bet galvenais, kas līdz šīm brīdim nebija Latvijā, ir iespēja vērot spēļu statistiku reālā laikā. Spēļu laikā tiek nodrošināta teksta tiešraide, lai komandu atbalstītāji varētu sekot līdzi notiekošajam no jebkuras vietas pasaulē. LHL arī nodrošina patiešām vērtīgas balvas labākajiem spēlētājiem un komandām. Izaugsmes veicināšanai tiks rīkoti semināri un lekcijas ar vietējiem un ārvalstu ekspertiem. LHL piedāvā arī vasaras treniņu nometnes, lai uzlabotu komandu iemaņas labāko Latvijas spēlētāju un trenēru vadībā.

LHL rīkos reģionālos turnīrus visos līmeņos dažādās pilsētās (Liepāja, Daugavpils, Ventspils, Valmiera, Talsi, Tukums, Ogre, Brocēni, Jelgava, Rīga). Turnīru laikā tiks noskaidrota spēcīgākā komanda no katra reģiona.

Sezonas beigās notiks liels un svarīgs pasākums – tiks noskaidrotas Latvijas spēcīgākās komandas, kas sacentīsies par Latvijas čempiona titulu. Tas būs interesants un aizraujošs pasākums, ko neviens nevēlēsies palaist garām.

Lai attistītu Latvijas hokeja līmeni, LHL rīkos sarptautiskus turnīrus. Mūsu komandām būs iespēja pārbaudīt savas spējas, spēlējot ar komandām no Baltijas, Skandināvijas, Eiropas un NVS valstīm.

Ja Jūs mīlat hokeju tāpat kā mēs, ja Jums ir svarīgi būt starp labākajiem, tad laipni lūdzam LHL rindās!

Ar cieņu,

Latvijas Hokeja Līga. Sarauj!